Detailní popis produktu
Topná tyč s dotykovým elektronickým ovládáním nastavitelnéteploty.
- unikátní čistý design
- dotykové ovládání
- termostat zabraňující přehřátí
- časový spínač na 2 hodiny
- teplotní čidlo chránící proti zamrznutí radiátoru krytíIP44
- 5 stupňů regulace teploty(40°C, 50°C, 60°C, 70°C, VYPNUTO)signalizace havarijního stavu (systém rozpozná poškození tyče, nebonapř. únik vody a upozorní na to blikáním)
Parametry produktu
? Výkon: | 300 W |
---|---|
Barva: | Černá |
Provedení: | S termostatem |
Příslušenství: | Topné tyče |
Kategorie produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Celkové hodnocení
Ohodnoťte produkt Hopa HOT elektrická topná tyč s termostatem a časovačem 300 W délka 340 mm černá RDOHOT34BK
Výhodná nabídka na míru
Nehledejte nutně nejlevnější jednotlivé položky. Rádi vám připravíme cenově výhodnou nabídku na kompletní poptávku. Pokud chystáte rekonstrukci, určitě trávíte spoustu času porovnáváním cen a vybíráním vhodného vybavení. Máme pro vás lepší řešení.
Nechejte si sestavit nabídku přesně podle vašich požadavků a získejte koupelnu za ceny, které běžně na e-shopech nenajdete.
Jak na to?
Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 603 450 340. Domluvíme s vámi vše potřebné. K dispozici jsme od pondělí do čtvrtka mezi 7:00–16:00, v pátek do 15:30 a v sobotu dopoledne od 8:00 do 12:00.
V odpoledních hodinách (16:00–22:00) a o víkendech nás zastihnete na čísle +420 603 583 835.
Pokud dáváte přednost e-mailu, napište nám na eshop@bernold.cz. Můžete uvést konkrétní produkty, přiložit printscreen nákupního košíku, seznam v Excelu nebo popsat své požadavky – například rozměry koupelny, plánované vybavení a rozpočet. Připravíme návrh a společně ho doladíme.
Co tím získáte?
Při plánovaném nákupu nad 15 000 Kč pro vás připravíme nabídku, kterou nebudete chtít odmítnout. Kromě výhodné ceny ušetříte i čas – vše vyřešíte s jedním dodavatelem, vyhnete se nekompatibilním produktům a v případě zájmu vám rádi doporučíme prověřené řemeslníky z okolí naší prodejny v Ostravě.
„Jsem rád, že jsem nemusel vše řešit sám. A ještě jsem ušetřil.“